Vivese Senso Duo

VIVESE SENSO DUO – atraskite nuomones apie eterinį aliejų, kuris apsaugo nuo plaukų slinkimo

Šiais laikais netrūksta produktų, kurie reklamuojami, kaip efektyvios priemonės prieš plaukų slinkimą. Tarp tokių preparatų, populiariausias yra Vivese Senso Duo – eterinis aliejus, paremtas unikaliu žolelių receptu. Gamintojas užtikrina, kad Vivese Senso Duo efektyvumas siekas iki 60%, o rezultatai pasiekiami jau po 3 mėnesių gydymo.

Plaukų slinkimas tarp moterų – vis dažniau ir dažniau pasitaikanti problema

hairloss-vivesesensoduoMūsų plaukų būklė, jų išvaizda, atspindi kokioje būsenoje yra mūsų kūnas. Be to, jeigu mes galime parodyti vešlią, gražią šukuosena, esame laikomi patrauklesni. Šiam teiginiui patvirtinti, kaip pavyzdį galime pateikti populiarių pažinčių svetainių naudotojų vyrų nuomones, kurie sudalyvavo anoniminėje apklausoje ir nurodė, kad pirmas dalykas, į kurį jie kreipia dėmesį pirmojo pasimatymo metu, yra tiesiog plaukai.
Šiais laikais vis daugiau moterų turi problemų su plaukais. Beveik pusė moterų yra nepatenkintos savo plaukų būkle. Rimčiausiomis problemomis jos įvardina padidėjusi imlumą plaukų pažeidimams ir mažą vešlumą. Kas gali turėti įtakos šiam faktui? Daugelio moterų nuomone, blogos plaukų būsenos priežastys yra grožio procedūros, stresas bei blogai subalansuotas maitinimas – dažnai neturintis pakankamai vitaminų ir mineralų būtinu tinkamai plaukų svogūnėlių mitybai ir plaukų augimui.

Vivese Senso Duo – farmacinė parama plaukams, stabdanti jų slinkimą

Vivese Senso Duo, kaip ankščiau minėta, šiuo metu yra vienas populiariausių preparatų. Jis efektyviai stabdo plaukų slinkimą, o jo veikimas yra paremtas trejais aktyviais augaliniais ingredientais. Ši formulė padeda mažinti plaukų slinkimo simptomus moterims ir vyrams, tiek vietinius, tiek androgeninius.

Plikimo stabdymas yra aktyvios formos testosterono DHT pernelyg didelės gamybos sustabdymas. Kai organizme yra per daug DHT, jis pažeidžia plaukų svogūnėlius, kurie pradeda neteisinga funkcionuoti, taip pažeisdami plaukų konstrukciją ir augimą. Po šio tyrimo, mokslininkai patvirtino, kad trijų mėnesių gydymas su Vivese Senso Duo matomai pagerina plaukų būseną tarp 90% dalyvių, turinčių problemų su plaukais.

Vivese Senso Duo efektyvumo paslaptis

vivese-senso-duoAukštą Vivese Senso Duo efektyvumą užtikrina unikali formulė, kuri yra beveik 30 augalinių aliejų ir maistinių medžiagų kombinacija. Ši kombinacija gerina plaukų svogūnėlių būklę. Baikalinė kalpokė – naudojama kinų medicinoje daugelį amžių. Suteikia preparatui uždegimą slopinantį poveikį, be to, gerina kraujagyslių būklę ir mikrocirkuliaciją skalpe, kas savo ruožtu pagerina plaukų svogūnėlių aprūpinimą maistingomis medžiagomis. Vivese Senso Duo esantis argininas turi panašų efektą. Jis didina deguonimi aprūpintų plaukų svogūnėlių keratino gamyba, kuris yra labai svarbus plaukų blokų sudarymui.

Kofeinas turi stimuliuojantį ir raminantį poveikį plaukams, kuris pozityviai veikia jų būklę. DHT Kofeinas stimuliuoja plaukų svogūnėlius, blokuodamas DHT sekreciją.

Vivese Senso Duo gydymas taip pat suteikia tinkamą aprūpinimą maistinėmis medžiagomis. Esant tinkamam skalpo aprūpinimui maistinėmis medžiagomis, kurios tuo pat metu ištiesina hidrolipidų sluoksnį, gerindamos hidrataciją, plaukai atgauna sveiką ir gražią išvaizdą. Taip pat plaukai įgauna gerą pasipriešinimą išoriniams veiksniams.

Labiausiai tam įtakos turi Kamelijos ekstraktas, vadinamas kinų alyvuogių aliejumi. Kamelijos ekstraktą sudaro nesočiųjų riebalų rūgščių ir vitaminų kombinacija, kuri uždaro plaukų odeles, dėl ko gerėja plaukų struktūra. Gausus šių komponentų šaltinis yra formulės sudėtyje esantis kokosų aliejus. Jame esančios medžiagos labiausiai paveikia plaukų šaknis, sutvirtindamos jas ir padarančias ne tokiomis imliomis pažeidimams.

vivese-x3-200pxSojos ir kviečių padermių ekstraktai yra atsakingi už plaukų regeneraciją. Jie yra vertingų maistinių medžiagų šaltinis – polisacharidų. Jie prailgina anageninę fazę, kuri didina plaukų skaičių ir storį. Rožių sėklų aliejus yra taip pat daugelį amžių natūralioje medicinoje naudojama medžiaga. Šis ekstraktas, kuris yra ir Vivese Senso Duo, tiekia vitaminus, kurie yra antioksidantai (vitaminai A, C, E). Antioksidantai apsaugo plaukų svogūnėlius nuo laisvųjų radikalų veiksmų, kas gali efektyviai sumažinti plaukų slinkimą. Moliūgų sėklų ekstraktas tiekia vitaminus B ir K bei yra omega-3 rūgščių šaltinis, kurie lemia plaukų atsparumą mechaniniams pažeidimams, trapumui ir suteikia sveiką spindesį.

Vivese Senso duo- patvirtintas mokslininkų efektyvumas

Nepriklausomi testai parodė, kad Vivese Senso Duo iš tikrųjų veikia. Po trijų mėnesių gydymo, tarp dalyvavusių tyrime, iki 90% atvejų buvo patvirtinti teigiami rezultatai. Iki 60% atvejų plaukų slinkimas buvo sumažintas, ko pasėkoje plaukai tapo stiprus ir sveiki, o jų buvo apie 1800 plaukelių daugiau, negu prieš gydymą.

Ką dermatologai ir trichologai sako apie Vivese Senso Duo?

Specialistai teigiamai atsiliepia apie Vivese Senso Duo preparatą. Jie teigia, kad rinkoje nėra kito farmacinio preparato su tokiais gerais parinktais ingredientais ir įmantria formule. Pasak jų, Senso Vies Duo įtraukia viską, ko reikia sveikų plaukų atgavimui, kurie taptų vis vešlesni.

Naudoti ar nenaudoti Vivese Senso Duo?

Turint omenyje Vivese Senso Duo efektyvumą ir gerus specialistų atsiliepimus, turime pasakyti, kad šį produktą verta išbandyti. Papildomas privalumas yra jo kaina, kuri net ilgalaikį gydymą daro ne per daug sunkiu šeimos biudžetui. Vivese Senso Duo užtikrina gerą poveikį ir vyrams, ir moterims.

Svarbus pastebėjimas:
Ribotą laiką, Vivese Senso Duo turi specialų pasiūlymą mūsų skaitytojams. Jie garantuoja 100% pinigų gražinimą, jeigu gydymas neatneš laukiamų rezultatų

AŠ NORIU UŽSISAKYTI VIVESE SENSO DUO
+ Noriu pasinaudoti nemokamo pristatymo galimybe

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *