Spartanol – naujas papildas raumenų augimui

Idealiais atrodantys raumenys ir atletiškas siluetas yra kiekvieno svorius kilnojančio vyro svajonė. Didėjantis fitneso klubų populiarumas reiškia, kad moterys nebeatsilieka ir dažnai taip pat nusprendžia treniruotis su svoriais. Tačiau tiek merginoms, tiek vaikinams reikėtų atsiminti du svarbius principus savo kelyje į sveikatingumą.

Pirmasis yra intensyvus ir reguliarus fizinis aktyvumas. Antras – tinkama kūno mityba, atitinkanti sportą, kuriuo užsiimate, ir efektą, kurio norite pasiekti. Šių dviejų punktų paisymas iš kelio pašalina įvairias problemas, todėl visi, net pradedantieji, gali gauti aiškiai apibrėžtus raumenis per ganėtinai trumpą laiką.

Trenerio patarimas: kaip pradėti auginti raumenis?

Prieš pradedant treniruotis, reikėtų susipažinti su raumenų audinio augimo procesu. Šios pradinės žinios leis jums treniruotis efektyviau ir pasiekti geresnių rezultatų. Treneriai pabrėžia, kad raumenų skaidulos turi būti aukščiausios kokybės. Ką tai reiškia? Tai reiškia, kad raumenis augintis reikia su patikrintomis substancijomis, kurios aktyvuoja augimo hormonų gamybą ir stimuliuoja anabolinius procesus.

Tokios substancijos dažniausiai būna aminorūgštys. Betainas, L-citrulinas, kreatinas, I-trozinas, taip pat AAKG, kas yra moderni arginino forma, veikianti beveik identiškai kaip vaikų augimo hormonai. Toks substancijų derinys, kartu su pratimais, skatina kūną auginti naujus raumenis.

Kur gauti tokių substancijų? Net geriausia mityba negali to užtikrinti.

Be abejonės: net turiningiausioje mityboje nėra visų šių substancijų. Taip, jautienoje ir tam tikros rūšies laukinių gyvūnų mėsoje yra arginino, tačiau kiekiai būna tokie nedidelė, kad didelio kepsnio suvalgymas suteiks vos 2,5 gramus. Deja, toks kiekis neturi jokios įtakos efektyvioms treniruotėms. Dėl to reikia užtikrinti tinkamą maistingų medžiagų gavimą. Egzistuoja moderni formulė, kurios sudėtyje yra maksimalus efektyvų ingredientų kompleksas, skirtas raumenų auginimui.

Sparnatol – inovacinis sprendimas raumenų audinio augimui.

Spartanol – su tokiu pavadinimu jūs galite rasti formulę, sukurtą žmonėms, kurie tikisi greitų rezultatų, pasireiškiančių gražių raumenų forma. Unikalaus naujos kartos aminorūgščių derinio dėka, Spartanol didina natūralios testosterono ir augimo hormonų gamybos intensyvumą. Tai tikrai išskiria jį iš kitų maisto papildų su tradicine sudėtimi. Jo efektyvumą užtikrina tokie elementai, kaip:

Malatas – kreatino ir obuolių rūgšties kombinacija. Su tinkamomis proporcijomis, jis kelis kartus padidina raumenų efektyvumą treniruočių metu. Dėl to raumenys būna pasiruošę sunkiam darbui – jie gali dirbti ilgiau ir išlaikyti didesnes apkrovas. Svarbiausia – jiems reikia kur kas mažiau laiko atsistatymui po treniruotės.

L-Tirozinas – vadinamoji endogeninė aminorūgštis. Jos paskirtis yra stimuliuoti neutrotransmiterius, atsakingus už tokių substancijų, kaip dopaminas ir norepinefrinas, gamybą. Šios substancijos veikia nuovargio ir energijos lygį. Dėl to, treniruočių metu, kai padidėja šių substancijų sekrecija, mes gaunama aštrų energijos pakilimą ir norą veikti, kas pagerina efektus.

AAKG – substancija, vadinama XXI a. argininu. AAKG yra nauja, pagerinta ir stipresnė plačiai žinomo arginino versija, kadangi virškinimo metu ji greitai suskaidoma ir ilgiau išlieka kūne. Alfa ketoglutarato argininas, kuris stimuliuoja kūną intensyviai azoto oksido gamybai, yra svarbus deguonies pernešimui į raumenų ląsteles ir užtikrina tinkamą kraujo cirkuliavimą. Be to, yra įrodyta, kad AAKG stiprina kūną, kad šis galėtų greičiau atsigauti po treniruočių, taip pat padeda natūraliam toksinų šalinimui iš kūno, lėtindamas katabolinius procesus.

L-citrulinas – kilęs iš žinomų nesvarbių aminorūgščių, tačiau jo efektas yra sujungtas su vadinamuoju raumenų pumpavimu. Tolimesnėje veiksmo stadijoje, jis pavirsta argininu, taip prisidėdamas prie AAKG blokų sudarymo.

Raudonųjų burokėlių ekstraktas – sudėtyje turi vertingos substancijos, vadinamos betainu, padeda kreatino gamybai. Tai yra raumenų ląstelių komponentas, todėl atlieka svarbų vaidmenį raumenų formavime. Be to, raudonųjų burokėlių ekstrakte yra daugybė vitaminų ir mineralų, tokių kaip magnis, kalis, geležis, kalcis, kurie užtikrina teisingą kūno funkcionavimą, kai atliekamos treniruotės.

Naujosios kartos papildas – Spartanol 3 žingsnių veikimas

Žmogaus kūne vykstančių procesų supratimas leido Spartanol gamintojams sukurti 3 lygių sprendimą. Pirmojoje fazėje, Spartanol intensyviai valo organizmą nuo susikaupusių toksinų, o jame esantys antioksidantai atkuria optimalų kūno balansą. Kūnas regeneruojasi greičiau ir geba ilgiau ištverti treniruotes.

Antroji fazė priverčia visus aktyvius ingredientus, tokius kaip aminorūgštys ir kitos mišinio medžiagos, veikti su didžiausiu efektyvumu – su maksimaliu riebalų deginimu.

Spartanol veikimo 3 ir paskutinė fazė yra kūno stabilizavimas. Kūnas palengva persijungs į naują veikimo būseną, kad nuolatos būtų palaikomas didelis energijos lygis.

Spartanol – pamatykite jo poveikį

Spartanol buvo specialiai testuojamas tarp atletų, sportininkų ir sportą praktikuojančių mėgėjų. Šių testų rezultatai aiškiai parodė kelis reguliaraus Spartanol vartojimo privalumus:

  • Jis gerina kraujo cirkuliaciją, teigiamai veikia potenciją – suteikia ilgesnes ir stipresnes erekcijas
  • Po 14 dienų vartojimo atsiranda pirmasis poveikis – raumenų audinio padidėjimas
  • Didina testosterono gamybą kūne
  • Suteikia kompleksiškas substancijas, reikalingas raumenų auginimui
  • Didina anabolinių procesų intensyvumą, kartu mažindamas katabolinius procesus
  • Padeda deginti riebalus termogenezės proceso metu
  • Stimuliuoja glikogeno gamybą skeleto raumenyje
  • Didina jėga ir ištvermę, greitina atsistatymą – kūnas gauna daugiau energijos bei atsparumo stresui
  • 100 % saugu, neturi jokių pašalinių poveikių (įrodyta tyrimais)

Kaip naudoti Spartanol, kad pasiekčiau geriausius rezultatus?

Spartanol reikėtų vartoto du kartus per dieną, 1 kapsulę likus 30 minučių iki pusryčių ir vakarienės, arba prieš treniruotę. Papildų vartojimas turėtų tęstis mažiausiai 4 savaites, tačiau norint pasiekti geriausius rezultatus, rekomenduojama vartoti iki 3 mėnesių. Spartanol vartojimo metu rekomenduojama reguliari fizinė veiklą (bent 3 kartus per savaitę), jėgos treniruotės su intervalais arba trumpos serijos su įvairiomis apkrovomis – toks veiklos pobūdis rodo rezultatus per sąlyginai trumpą laiką.

Kas gali vartoti Spartanol?

Spartanol maisto papildas buvo sukurtas tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems atletams. Jis skirtas ne tik vyrams, auginantiems raumenų masę, bet ir moterims, norinčioms sulieknėti ir sukurti patrauklią figūrą be nereikalingų riebalų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *