Signilight plus – natūrali pagalba patinusioms kojoms

Kojų patinimo priežastys

signilight-plus-patinimas-kojoseYra daugybė kojų patinimo priežasčių, įskaitant: Apatinių galūnių varikozę, trombozę, širdies vožtuvų nepakankamumą, apkrovas. Kraujas teka per apatinių galūnių venas, tiesiai į širdį. Sveiki ir efektyvus vožtuvai palaiko pastovų tekėjimą tinkamą kryptimi. Kai vožtuvai neturi pakankamai galios, kraujas pradeda plūsti atgal, venų sistemos spaudimas didėja, o kraujo ištekėjimas iš galūnių sulėtėja. Veninė hipertenzija ir sąstingis mikrocirkuliacijoje sukelia per didelį kapiliarų pralaidumą, kas priveda prie edemos ir kojos pradeda tinti.

Kaip pasireiškia kojų patinimo problema?

japoniskas-ginkmedis-littleVisų pirma, atsiranda „sunkių kojų“ jausmas, ypač vakare po darbo dienos. Atsiranda blauzdų mėšlungis (ypač naktimis po ilgo sėdėjimo ar stovėjimo dienos metu), dilgčiojimas, parestezija, patinimas kojose (pirmoji patinimo stadija pradingsta pailsėjus) ir odos mitybos sutrikimai (opos, išblukimas ar telangiektazija). Nėštumas taip pat gali sukelti kojų edemos formavimąsi.

Japoniškas ginkmedis – pagalba patinusioms kojoms

Ginkmedis yra žinomas kaip japoniškas medis, nors iš tikrųjų jis atkeliavo iš Kinijos. Daugelį amžių jis buvo naudojamas tradicinėje kinų medicinoje. Ginkmedis turi labai efektyvius gynybos mechanizmus, kas leido šiam medžiui išgyventi 200 milijonų metų!

Ginkmedžio efektyvumas

swollen-anklesJaponiškas ginkmedis turi įrodytą poveikį smegenų kraujagyslėms, jis gerina kraujo cirkuliaciją ir saugo nervų audinį stabdydamas mielino dangalo ir neurolemijos degradaciją. Ginkmedis taip pat turi labai aukštą antioksidacinį poveikį, jis kovoja su laisvaisiais radikalais, veikia kaip antitrimboziniai vaistai, prieš uždegimus ir kaip antieksudatyvas. Ginkmedis užkerta kelią patinimams, ne tik kojų, bet ir smegenų. Be to, jis veikia bronchų dilataciją, palengvina astmos simptomus ir didina diurezę. Kraujo tiekimo padidinimas į smegenis ir apatines galūnes pagerina protinę ir fizinę kūno veiklą.

Jis leidžia kraujui lengvai cirkuliuoti, stabdo embolijos formavimąsi, ypač esant kojų embolijai. Didžiausi papildų gamintojai ne be reikalo naudoja šiuolaikines formules su ginkmedžio ekstraktu. Dabar labai populiarūs produktai prieš kojų patinimą ir regėjimo gerinimui. Be abejonės, populiariausiu papildu yra Signilight Plus, kuris jau susilaukė pripažinimo vakarų rinkoje.

SIGNILIGHT PLUS formulė patinusioms kojoms

Signilight Plus yra efektyvus kojų patinimo prevencijos būdas, kuris veikia išskirtinai ginkmedžio savybių dėka. Papildą testavo mokslininkų komanda, jis taip pat turi NCBI dokumentaciją. Jis tampa vis populiaresnis internete ir visame pasaulyje.

Kaip veikia Signilight plus su japonišku ginkmedžiu?

Šis preparatas susidaro iš trijų veikimo fazių. Jį galima naudoti profilaktiškai arba jau susidariusių patinimų ir limfinių edemų panaikinimui.

  • SIGNILIGHT PLUS MAŽINA NEREIKALINGAS TOKSINŲ SĄNAŠAS– Jeigu jūsų kūne yra toksinų sąnašų, jūs negalite atsikratyti patinimų, nepriklausomai nuo kūno dalies. Taip nutinka dėl to, kad toksinai blokuoja kraujo tekėjimą, kas priveda prie patinimų formavimosi. Signilight plus šalina toksinus. Toksinų veikimas blokuojamas molekuliniame lygyje.
  • SIGNILIGHT PLUS STIMULIUOJA MIKROCIRKULIACIJĄ – jis palaipsniuos stimuliuoja kraujo cirkuliaciją pėdose, kulnuose, kulkšnyse. Šis pozityvus reiškinys kasdien vis didėja, kol stabilizuojasi ties 80%.
  • SIGNILIGHT PLUS AUTOMATIŠKAI MALŠINA SKAUSMĄ – pradėjus gydymą, patinimas palaipsniui ir automatiškai praeis. Jūs daugiau apie tai negalvosite. Skausmas ir kiti simptomai išnyks.

Kaip naudoti SIGNILIGHT PLUS papildus?

signilights-plusThe Signilight Plus gydymas nereikalauja fizinio aktyvumo ar kitų įpročių bei mitybos pakeitimų. Jums tereikia nepamiršti kasdien išgerti dvi tabletes. Pirmąją reikia gerti prieš pusryčius, o antrąją – prieš pietus. Toliau jums reikės tik stebėti pozityvius pasikeitimus, tokius kaip vaikščiojimas be skausmo ir neestetinės kojų išvaizdos pradingimas.

Kokie yra aktyvūs SIGNILIGHT PLUS ingredientai?

  • Japoniškas ginkmedis – šalina diskomfortą, sukelta susiaurėjusių arterijų. Šio augalo ekstraktas yra pagrindinis SIGNILIGHT PLUS ingredientas. Jis nustato efektyvumą, kuris šalina patinimus, kadangi atkuriama teisinga kraujo cirkuliacija.
  • Magnio citratas – palaiko kraujotakos sistemą, gerina kraujo tekėjimą ir jo likvidumą. Kraujas paskirstomas po kūną tolygiai, kas šalina negalavimus.
  • Cinko gliukonatas – efektyviausiai pasisavinamas iš cinko. Cinkas mažina osteoporozės riziką. Jo efektas panašus į stiprių vaistų, tačiau nesukelia pašalinių poveikių.
  • Kofermentas Q10 –turi kraujo spaudimo mažinimo efektą, todėl mažina patinimų riziką. Šis komponentas veikia profilaktiškai ir stabdo patinimų atsiradimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *