POTENGA – Problemos su erekcija

problemos-su-erekcijaKaip rodo statistikos duomenis, jau 1 iš 5 lytinio aktų baigiasi taip, kad vyras nejaučia pilno pasitenkinimo. Šio priežastis – erekcijos sutrikimai. Galima teigti, kad kiekvienas vyras, bent vieną kartą gyvenime neišpildo lūkėsčių, kai jo varpa paprastai nesinori pakilti. Kodėl šios problemos atsiranda ir kaip jų išvengti?

Dažniausiai yra taip, kad iš pradžių problemos su erekcija sukelia nustebimą, tačiau paskui irgi drovumą, o net įniršį. Kai kurie vyrai, tokią situaciją pradeda vesti aktyvesnį seksualinį gyvenimą, nuolat keisdami partneres, kad įsirodytų, kad problema nebuvo dėl jo kaltės, tik dėl ankstesnės partnerės. Kiti vyrai, mažiau pasitikintys savimi jaučiasi kaip pralaimėtų, pasitraukia iš aktyvaus seksualinio gyvenimo ir visiškai išvengia sekso. Tačiau abiem atvejais spacialistai gali padėti. Ypač, kad erekcijos sutrikimų priežastys gali būti įvairios, kitos 20 metų amžiaus vyrų atveju, ir kitos 60 metų.

Problemos su erekcija tai ne gėda.

3xpotenga-264x300Erekcija – fizinis atsakas į tam tikro dirgiklio veiksmą. Toks dirgiklis gali būti pojūčių (regos, klausos arba lytėjimo), erotinio vaizdinio, arba sąmonės, dėl ateinančio lytinio akto. Sustandėjimas pasirodo, dėl erotinio dirginimo stuburo smegenyse. Tuomet arterijos išsiplečia ir kraujas užpildo varpos akytkūnio raumenis. Erekcijos sutrikimai diagnozuojami, kai vyras negali pasiekti pilno lytinio susijaudinimo, arba negali jo išlaikyti taip ilgai, kad turėtų patenkinamą lytinį aktą; taip yra 7 iš 10 atvejų arba 75% iš lytinio aktų bandymų taip baigiaisi per ilgesnį laiką.

Pagal statistiką, apie 150 milijonų vyrų visame pasulyje turi tokią problemą, iš jų 1,5 mln. Lenkijoje. Pusė vyrų su erekcijos sutrikimais niekada nesikreiptų pas gydytoją, o jų problema atpažino kitų negalavimų diagnozavimo metu. Čia verta pabrėžti, kad pasak gydytojų, erekcijos sutrikimai tai įspėjamasis signalas, kad vyro organizme kažkas negerai.

Potenga: veiksmingas maisto papildas potencijai iš JAV.

potenga-sex-power-increasePotenga tai maisto papildas, sukurtas iš dviejų unikalų medžiagų derinio. Pagrindinis komponentas tai L-argininas, kuris išplečia kraujagysles ir todėl kraujas gali lengviau tekėti į įvairius organus, ypač į penį. Tuomet pasiekiama erekcija ir lytinis aktas yra ilgesnis. Verta pabrėžti, kad kapsulės iš natūralų komponentų veikia greitai nes tiesiogiai patenka į organizmą. Kas daugiau, jau po pirmos kapsulės rezultatas matomas.

Tyrimų rezultatai patvirtino Potengos veiksmingumą. Jau po pirmo mėnesio vartojimo, asmenys dalyvaujantys tyrime, pastebėjo 100 % seksualinio pajėgumo pagerėjimą.

Be to, neatsižvelgiant į amžius, vyrai teigė, kad pasiekė seksualinį pajėgumą kaip 20 metų vyrai. Kiekvienas savo atveju pastebėjo didesnį sekso norą, pastovesnę bei intensivesnę erekciją.

Potenga : unikalus penkių ingredientų derinys

  • L-argininas – pagerina kraujo tekėjimą į varpą, nes išplečia kraujagysles ir dėl to pagerina kraujotaką organizme, kas leidžia pasiekti erekciją. L-argininas irgi veikia penio jautrumą, kas padidina pajutimo intensyvumą. Be to, regeneruoja ir maitina raumenis, kas teigiamai veikia viso organizmo būklę.
  • Gulsčiosios ragužės ekstraktas – padidina libido, pakelia testosterono lygį, didina seksualinį susijaudinimą, didina jėgas bei ištvermę.
  • Moliūgo ir Sabalpalmės akstraktas – fitosterolių šaltinis, regeneruoja lytinės liaukos epitelinio audinio ląsteles, skatina seklių skysčio generavimo procesą. Fitosteroliai palengvina prostatos padidėjimą, kuris strinka šlapintis.
  • Maca šaknis – padidibna libido, veikia psichofizinės būklės pagerėjimą, stiprina organizmą. Be to prideda energijos ir padidina ištvermę, todėl macos ekstraktas rekomenduojamas ypač stresą patirantiems bei pavargusiems asmenims.
  • Vitaminai ir mineralai – papildo stoką, kas teigiamai veikia organizmą, pagerina savijautą bei sveikatos būklę.

potenga advertising

Potenga papildo dažniausiai užduodami klausimai – D.U.K.

Kodėl verta išrinkti Potenga Sex Power Increase preparatą?
Regulariai vartojama Potenga prailgina ir stiprina erekciją. Be to, eliminuoja erekcijos sutrikimus susijusius su potencija. Jau viena dozė gali prailginti lytinio aktą, kad truktų net 30 min. ilgiau. Potenga papildas yra tik iš natūralų komponentų, taigi nesukelia jokių pašalinių poveikių

Ar Potenga Power Sex Increase papildas yra saugus?
Vartojant pagal rekomendacijas, Potenga papildas yra visiškai saugus. Teigiamai veikia potenciją, libido, bei intensifikuoja seksualinius pojūčius.

Kaip vartoti Potenga Power Sex Increase papildą?
Potenga papildą reikia vartoti kiekvieną dieną, kas leidžia inicijuoti seksualinius kontaktus spontaniškai. Taip vartojant, preparato veikimas laikosi tokiu pačiu lygiu. Rekomenduojama vartoti dvi kapsules per dieną, o teigiamus rezultatus pajusite po 6 – 8 savaičių. Negalima vartoti didesnės dozės negu nurodyta.

Ar Potenga Power Sex Increase parduodamas tiktai pagal receptą?
Potenga Power Sex Increase yra parduodamas be receptos.

Ar vartojant Potenga Power Sex Increase papildą reikia ką nors pakeisti savo gyvenimo būde?
Potenga papildo kuracijos metu, nereikia keisti savo gyvenimo būdo, nes jo veiksmingumas priklauso tik nuo to, ar preparatas regulariai vartojamas. Tačiau, jeigu kuracijos Potenga metu, priskirsi daugiau laiko fiziniam aktyvumui bei pradėsi sveikiau gyventi, tai tikriausiai pasiekiami rezultatai bus geresniai.

Ar Potenga Power Sex Increase preparato dėka organizmo regeneracijos laikas trumpėja ir įmanoma greičiau pradėti sekantį lytinį suartejimą?
Žinoma. Tai veikia dėl to, kad macos šaknų ekstraktas didina seksualinį pajėgumą.

Nuo kelių metų galima vartoti Potenga Power Sex Increase kapsules?
Preparatas skirtas tik pilnamečiams, kitų amžiaus apribojimų nėra.

Ar galiu vartoti Potenga preparatą, jei neturiu erekcijos problemų?
Žinoma, Potenga tai saugus papildas, kurį naudoja vyrai visame pasaulyje, kad padidintų savo pojūčius lytinio suartėjimo metu.

Ar vartojant Potenga Sex Power Increase papildą galima gerti alkoholį?
Alkoholis neturi įtakos Potenga papildo veiksmingumo, tačiau reikia atminti, kad alkoholio perteklius visada neigiamai veikia seksualinį pajėgumą. Norint džiaugtis patenkinamu seksualiniu gyvenimu, geriau išvengti didesnio alkoholio vartojimo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *