Perle Bleue

Perle Bleue – Atjauninanti jėga

Laikui bėgant, veido bruožai pradeda keistis, oda praranda elastingumą ir dėl to senėjimo požymiai tampa labiau matomi. Šiam procesui progresuojant, net geriausias makiažas nebegali paslėpti įvykusių pokyčių. Oda praranda jaunatvišką švytėjimą, papilkėja ar atrodo nuolatos pavargusi. Jai reikia trys kartus daugiau maistinių medžiagų, negu anksčiau. Tai vienintelis būdas ją apsaugoti nuo drėgmės praradimo ir kenksmingų išorinių faktorių poveikių, tokių kaip saulės spinduliai, laisvieji radikalai ir ore esantys toksinai, taip pat įvairių kitų veiksnių, neigiamai veikiančių odos lygumą.

Rimtoms jautrios ir reiklios odos problemoms reikalingi labai specifiniai sprendimai. Laimei, toks sprendimas buvo sukurtas – jis apsaugo odą net nuo gylių raukšlių, su kuriomis nesusidoroja tradiciniai kremai. Perle Bleue yra kosmetinė priemonė, kuri aprūpina odą reikiama maistinių medžiagų doze ir suteikia atjauninimo efektą, matomą jau po 28 dienų gydymo.

Odos biologinis laikrodis gali būti sustabdytas

Perle Bleue yra atsakymas į amžiną moterų problemą – efektyvios raukšlių šalinimo, neelastingos odos patempimo, taip pat šešėlių po akimis sumažinimo priemonės paieškas. Perle Bleue yra kosmetinė priemonė, kuri atitinka šiuos reikalavimus, efektyviai šalina odos senėjimo požymius ir atkuria natūralų grožį. Priemonė suteikia tai, kas dar visai neseniai buvo įmanoma tik su invazivinėmis grožio medicinos priemonėmis.

Šveicarų mokslininkai tyrinėjo mišinius, pasižyminčius atjauninančiu efektu. Verta paminėti, kad geriausius rezultatus parodė ne modernios sintetinės priemonės, o augalų ekstraktai. Šių tyrimų rezultatai leido sukurti novatorišką sudėtį, kuri buvo pavadinta Perle Bleue.

Perle Bleue aktyvūs ingredientai

Perle Bleue efektyvumas išplaukia iš tikslios aktyviųjų ingredientų kombinacijos.

  • Sniego dumblių esencija – tai didžiausias modernios kosmetologijos atradimas. Šis augalas randamas Alpių šlaituose ir žydi pavasarį, nudažydamas sniegą švelnia rožine spalva. Atlikę tyrimų seriją, mokslininkai atrado, jog sniego dumbliai naudoja žemas temperatūras, kad sustabdytų biologinį laikrodį. Kaip tai paveikia odą? Šio augalo ekstraktas pasižymi raukšlių šalinimo poveikiu – jis aktyvuoja Klotho geną, kuris yra atsakingas už jaunatvišką odos išvaizdą.
  • „Dermcom“ kompleksas – šis kosmetinių formulių komponentas susideda iš dviejų medžiagų: senegalinės akacijos ir auksinio kroko ekstrakto, randamų išskirtiniame Alpių kraštovaizdyje. „Dermcom“ kompleksas teigiamai veikia odą. Jis stimuliuoja kolageno ir elastino gamybą, kuris palaiko kolageną. Geros kolageno struktūros palaikymas padeda išsaugoti odos elastingumą, suteikiant veidui ovalią formą ir stabdant gravitacijos efektą, kuris yra atsakingas už odos nukarimą.

Odos atjauninimas miego metu

Perle Bleue specialistai sujungė du produktus. Pirmasis yra sniego dumblių serumas kapsulėse. Antrasis – naktinis kremas, kurio sudėtyje yra „Dermcom“ kompleksas, baltažiedė robinija ir makadamijų sėklų aliejus.

Kodėl kitos kosmetinės priemonės nėra tokios efektyvios, kaip Perle Bleue? Taip yra dėl Perle Bleue dviejų fazių formulės, kuri veikia, kai jūs miegate. Naktinis gydymas sukelia intensyviausią ląstelių regeneravimą, dėl ko kosmetinės priemonės kūrėjai ir pasirinko šį paros laiką. Perle Bleue supranta odos poreikius, pasiekia vietas, kur matomi senėjimo požymiai ir veikia visur, kur oda nebegali savaime atsinaujinti.

Perle Bleue yra personalizuota kosmetinė priemonė.

Jūs patys sprendžiate, kuriuose veido srityse naudoti priemonę ir kokį jos kiekį užtepti. Priklausomai nuo jūsų odos būklės, galite užlašinti kelis serumo lašus ant raukšlių aplink akis ar veidą. Taip pat serumo efektą galite sustiprinti sumaišydami jį su kremu ir ampulėmis.

Kaip atjaunėti 15 metų per mažiau nei mėnesį?

Tyrimų rezultatai yra vienareikšmiški. Teste dalyvavo 114 moterų nuo 34 iki 65 metų amžiaus. Senėjimo požymių išnykimas buvo pastebimas plika akimi. Moterys 28 paras naktimis naudojo šias priemones. Kiekvieną vakarą, jos įmasažuodavo serumą į sritis su giliausiomis raukšlėmis. Tuomet jos sumaišydavo kremą su ampulėmis ir mišinį užtepdavo ant veido, kaklo ir iškirptės.

Perle Bleue gydymo efektai buvo stulbinantys. Raukšlės pranyko, oda labai matomai pasitempė, pranyko spalvos pokyčiai. Pasikeitimai buvo tokie ryškūs, kad kai kurios tyrimuose dalyvavusios moterys teigė, jog atrodo 15 metų jaunesnės, kadangi jų oda atrodė pailsėjusi ir pilna sveiko, jaunatviško švytėjimo. Tačiau tai dar ne viskas. Dalyvių žodžius patvirtiną testų rezultatai. Bendrai raukšlių sumažėjo 87 %, ant kaktos liko 81 %, o apie akis 72 % mažiau raukšlių. Oda tapo 64 % stangresnė.

Įprasti kremai negali pasiekti tokio efekto. Paprastose formulėse pagrindiniai atskirų mišinių komponentai yra dedami tik mažomis koncentracijomis. Juose dažniausiai yra hialurono rūgštis, kuri tik pagerina odos drėkinimą. Paprastas drėkinimas negali suteikti reikiamo atjauninimo efekto, kad laikas būtų atsuktas 15 metų atgal. Norint, kad atjauninimo efektas būtų iš tiesų įspūdingas, turi būti stimuliuojamas Klotho genas, kas reiškia, kad preparatas turi įsiskverbti gyliai į odą, energija aprūpinti odos ląsteles ir apsaugoti jas nuo oksidacinio streso poveikio. Visus šiuos poreikius patenkina Perle Bleue.

Perle Bleue – tikras proveržis, kaip teikia dermatologai

Ekspertai sutinka, kad Perle Bleue nėra panašus į jokią kitą kosmetinę priemonę. Ne tik dėl unikalios sudėties, dviejų fazių poveikio ir sumanios formulės, bet taip pat dėl įvairiapusio efektyvaus poveikio, kurį įrodė tyrimai ir testuose priemonę naudojusios moterys.

Efektyvių atjauninančių formulių įrodymas yra švelnūs, sveiki, neraukšlėti moterų veidai, kurios išbandė Perle Bleue gydymą. Šios damos dabar jaučiasi daug geriau žiūrėdamos į veidrodį.

Nors Perle Bleue prekyboje pasirodė visai neseniai, jis jau muša visus populiarumo rekordus Vakarų Europos rinkose. Įrodytas efektyvumas ir novatoriška sudėtis leido užsitarnauti dermatologų, kosmetologų ir grožio salonų savininkų pasitikėjimą. Jie sutinka, kad produktas tinka bet kokio amžiaus moterims, norinčioms palaikyti sveiką ir jaunatvišką savo veido išvaizdą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *