Ling Fluent – efektyvus kalbos mokymasis

Ir jūs galite mokytis kaip kalbų žinovas

Vyrauja pagrindinė klaidinga nuomonė, kad tik dalelė žmonių turi taip vadinamą polinkį kalboms ir tik jie gali jas labai gerai įvaldyti. Taip paprasčiausiai nėra tiesa. Kiekvienas žmogus turi tokius pačius gebėjimus išmokti užsienio kalbos. Raktinis žodis čia yra motyvacija ir ar tikrai mes norime išmokti kalbą. Pasak mokslininkų, jei žinių kaupimas ateis lengvai su malonumu, mūsų smegenys prisimins tai žymiai lengviau. Yra labai retas atvejis, kad mes prisimintumėme dalykus išmoktus mokykloje. Richard Simcott nebuvo kalbų specialistas nuo pat gimimo, tačiau dabar jis kuo puikiausiai kalba daugiau nei 20 kalbų, jis yra hiperpoliglotas. Interviu metu jis nuolat akcentuoja, kad besimokydamas kalbų jis susiduria su tokiais pačiais sunkumais kaip ir kiti žmonės. Tačiau jis mano, kad sėkmė daugiausiai priklauso nuo motyvacijos ir noro įveikti sunkumus. Tai pat labai svarbu pasirinkti tinkamiausią mokymosi būdą.

Ieškokite būdo, kuris jus motyvuotų

Besimokant užsienio kalbos, raktas į sėkmę yra rasti tinkamą mokymosi metodą. Pats efektyviausias yra toks būdas, kuris leidžia jums sumažinti laiką praleistą besimokant žodžių ir taisyklių iki minimumo, tai padės išleisti mažiau pinigų besimokant naujos kalbos, taip pat sutrumpins laiką norin ją išmokti. Taip pat padidins motyvaciją ir norą mokytis. Pasirinkus optimalų mokymosi būdą jis bus lyg treneris. Paskatins ir motyvuos dirbti dar daugiau.

3 pagrindiniai principai, kurie veikia jūsų motyvaciją besimokant kalbos

  • Gabumai kalbų mokymuisi tai nėra nulemta genų – tai yra vienas mažiausiais reikšmingų dalykų, anot ekspertų
  • Betkas gali išmokti kalbos, net jei tai tik bendravimo pagrindai
  • Neprievartaukite savęs – savęs spaudimas nėra motyvavimas mokytis

Ling Fluent – dėka šių mokymosi kortelių, jūs galite išmokti kalbos labai greitai

Su šiuo metodu yra susipažinę daugelis. Tačiau tai nėra tipinės kalbų mokymosi kortelės. Jos yra elektoninės, tai reiškia, kad galite mokytis kompiuterio, planšetės ar telefono pagalba. Dėka iliustravimo žodžiai yra įsimenami iki 4 kartų greičiau. Kiekviena kortelė tai iliustracijos, žodžio ir teisingo tarimo kombinacija. Ling Fluent paremtas asociacijomis. Tyrimai patvirtina, kad šis mokymosi metodas yra pats efektyviausias. Jau po pirmųjų testų 76% dalyvių atsiminė daugiau žodžių nei tiek, kurie juos mokėsi kitais būdais.

Ling Fluent – paprastas kalbos mokymasis

Tai nėra tik mechaninis žodyno kalimas. Šis metodas kur kas daugiau nei tik tai. Ling Fluent yra interaktyvus kurisas, kuris nereikalauja vadovėlių ir yra suskirstytas į dvi dalis. Jūs mokysitės ryte ir vakare, prieš pat užmiegant. Ekspertai išsiaiškino, kad mokymąsis yra pats efektyviausias tarp 10 val. ir 15val., nes po 15val. smegenys persijungia į poilsio fazę. Antroji mokymosi dalis nukreipta į mokymąsi prieš miegą. Tačiau tai nesumažina jo efektyvumo.

Ling Fluent pagerina koncentraciją

Šis metodas tai nėra mokymosi sutrumpinimas, jis padeda pagerinti susikaupimą ir koncentraciją ir taip pagerina smegenų darbo efektyvumą. Maždaug per pirmas 4 dienas smegenys pripranta prie mokymosi sukelto streso ir todėl po to jos nemano, kad jos mokosi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *