Forskolin – Indiškas coleus

Indiškas coleus – vaistinis naudojimas

Po netikėto sveikų dietinių Foskolino (Indiško coleus) savybių atradimo ji įgijo didžiulį populiarumą per trumpą laiką. Šiuo metu vis daugiau ir daugiau žmonių atkreipia dėmesį į natūralius ingredientus ir naudojimo saugumą. Siekiant patenkinti šiuos poreikius daugelis gamintojų pradėjo naudoti Indiško Coleus ekstraktą savo novatoriškiems dietų sprendimams. Kaip visi nauji „įspūdingi“ atradimai, šios tabletes turi savo šalininkus ir varžovus, kurie dažnai yra tinkamai nesusipažinę su šiuo priduktu. Tiems, kurie dar nėra apsisprendę, šis straipsnis turėtų paaiškinti ir patikslinti Indijos Coleus ekstrakto naudojimą.

Kaip veikia forskolinas (Indijos Coleus)

Daugeliui žmonių šis augalas asocijuojasi su didžiaja Lenkijos dilgėle. Tai suprantama, nes abu yra panašios išvaizdos, tačiau jų savybės – skirtingos. Indiškąjį variantą galima rasti Pietų Azijos atogražų dalyje. Forskolinas taip pat žinomas kaip: Coleus forskohlii, forskohlii ir Indijos Coleus (dažniausiai naudojamas). Ši Coleus rūšis buvo naudojama medicinoje šimtus metų. Senojoje indų medicinoje jis buvo naudojamas gydant širdies ligas, traukulius, priepuolinius skausmus, skausmingą šlapinimasi ir kvėpavimo sistemos išsiplėtimą. Forskolinas taip pat gali būti veiksmingas gydant miego sutrikimus. 80-ųjų pabaigoje Indijos Coleus pasiekė Europą, kur buvo išsamiai tiriamas, siekiant nustatyti jo savybes ir galimą pritaikymą. Tiriant buvo atrastos jo liekninančios savybės. Įrodyta, kad Coleus Forskohlii negali būti kenksmingas bandant įvairias gydomasias programas. Todėl buvo nuspręsta pratęsti jo, kaip liekninančio preaparato tyrimus ir netrukus pradėtos kurti efektyvias, natūralios dietos formulės, kurios šiuo metu yra populiarios visame pasaulyje.

Liekninančios Forskolin piliulės

Adenylato ciklazės aktyvavimo procesas yra natūralus hormonų kūno procesas, kuris sumažina nereikalingas kūno riebalų atsargas, panaudojant juos energijos gamybai. Forskolin tabletės su Indijos Coleus ekstraktu inicijuoja ir paspartina šį procesą. Svarbią funkciją šiame procese atlieka cAMP. Ji transportuoja riebalus į raumenis, kur jie virsta energija. Šios transformacijos naudojant forskolin molekulės adenozintrifosfatu produktas yra cAMP. Tai padidina baltymų sintezę ir efektyviai sumažina kūno riebalus. Pagrindinė forskolino papildo paskirtis yra skatinti natūralius kūno procesus, panaikinant bet kokį šalutinį poveikį. Produkto dėka naudojama daugiau riebalų atsargų, o tai atitolina katabolizmą. Lieknėjimo procesas naudojant Coleus ekstraktą veikia sklandžiau, greičiau ir efektyviau.

Lieknėjimas – kūno svorio mažinimas naudojant Forskoliną (Indijos coleus)

Paprasčiausias būdas patikrinti šio produkto veiksmingumą yra jo testavimas. Tačiau tai turi būti paremta moksliškai, bandymas turi būti atliekamas laikantis nurodytų sąlygų ir skirstant žmones į dvi grupes: tuos, kurie vartoja tabletes ir taip vadinamą „placebo“ grupę. Siekiant įrodyti forskolino liekninančias savybes mokslininkai atrinko smarkiai nutukusių žmonių grupes. Tyrime dalyvavo vyrai ir moterys iš įvairių amžiaus grupių, socialinių sluoksnių neužsiimantys jokia sportine veikla.

Kaip buvo atliekamas bandymas?

Visiškai atsitiktiniai žmonės buvo padalinti į dvi grupes: viena grupė buvo gydoma Indijos Coleus (1/4 gramo) porcijomis, kiti buvo placebo grupėje.

Kas buvo pastebėta?

Po maždaug dviejų mėnesių naudojant preaparatą (apytiksl. du paketai) žmonės, kurie vartojo tabletes su Indijos Coleus ekstraktu prarado nuo 8,2 iki 15,7 kg svorio. Žmones placebo grupėje numetė tik apie 5,6 iki 9,1 kg svorio. Ekspertai, kurie stebėjo šį eksperimentą įsitikino, kad hipotezė apie spartesnį kūno riebalų deginimą buvo teisinga. Išvadose buvo aiškiai nurodyta, kad Indijos Coleus turi didelį poveikį tiek vyrų, tiek moterų dietai. Iš viso nuo 90-ųjų pradžios iki 2010 metų buvo atlikta daugiau nei 15,000 tyrimų kol Indijos Coleus produktai pasirodė pasaulinėje rinkoje. Pagrindinė daugumos tyrimų išvada buvo tai, kad preaparatas įtakoja ATP molekulės pasikeitimą į cAMP, ciklinį AMP arba 3′-5′-adenozinmonofosfatą. Norėdami suprasti pagrindinius šio nukleotido darbo principus perskaitykite šią informaciją:

  • Skatina HSL fermentą – hormonams jautrios lipazės, kuri padeda transformuoti kūno riebalų atsargas į energiją
  • Didina stabilaus lygio termogenezę (išlaikant kūno temperatūrą), todėl kyla kūno temperatūra, tokiu būdu sudarant sąlygas sudeginti daugiau kalorijų
  • Ji dalyvauja ATP molekulių sintezėje ir aktyviai palaiko ląstelių kvėpavimą
  • Pašalina riebalinio audinio apsaugą, sunaikindamas jo statybinę medžiagą – lipolizę
  • sustiprina skydliaukės hormonų gamyba

Bendra nuomonė apie forskolin tabletes

Atsižvelgiant į visų tyrimų rezultatus ir analizes, galima drąsiai teigti, kad forskolinas (Indijos Coleus) yra vienas iš nedaugelio natūralių lieknėjimo produktų. Papildai su natūralių augalų ekstraktu (pvz forskolinu) yra patikimi, kruopščiai išbandyti ir veiksmingi. Rekomenduojama žmonėms, kovojantiems su sunkiu nutukimu ir alergiškiems įvairiems lieknėjimo preaparatams. Kovojantiems su ilgalaikėmis nutukimo problemomis, forskolinas padeda atkurti tinkamą cAMP lygį, kuris efektyviai skatina natūralų kūno riebalų mažinimo procesą.
Galite pasirinkti reikiamus papildus specialiai pagal jūsų poreikius. Lieknėjimo specialistų ir ekspertų išvados patvirtina forskolino efektyvumą. Produktai, kurių sudėtyje yra Indijos Coleus (pvz forskolinas) ekstraktas yra neabejotinai patikimi. Saugus naudojimas, neegzistuojantis šalutinis poveikis ir akivaizdūs natūralaus lieknėjimo rezultatai daro forskoliną populiarų tiek vyramų, tiek moterų tarpe.
Svarbi informacija: Ftiems, kurius domina produkto specifikacijos ir nuomonės, gamintojas turi paruošęs specialų pasiūlymą mūsų svetainės lankytojams – nemokamą Forskolin tablečių pristatymą.
UŽSISAKYKITE FORSKOLIN PILIULES
+ pasinaudokite nemokamo pristatymo galimybe

One thought on “Forskolin – Indiškas coleus

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *