Formexplode

Formexplode – raumenų augimo papildas

Sveika ir atletiška išvaizda yra daugelio vyrų treniruočių tikslas.  Sporto šakų, kurios vertina gerą figūrą vis daugėja, netgi moterys skiria vis daugiau dėmesio savo raumenų būklei. Kad pasiektumėte sau iškeltus tikslus, jūs turite dėmesį skirti dviems pagrindiniams aspektams. Pirma tai tinkamiausias treniruočių rėžimas; antra tai kūno aprūpinimas papildais, kurie padidina fizinį aktyvumą dienos bėgyje. Toks racionalus požiūris į raumenų augimą leidžia žmonėms pasiekti jų tikslų.

Koks yra tinkamas raumenų audinio auginimas?

Norint priversti kūną sintetinti baltymus ir taip auginti raumenų masę, kūnas reikalauja hormonų, naudingų medžiagų ir procesų. Augimo hormonas, testosteronas, būtinosios amino rūgštys (BCAA), bazinis vitaminų rinkinys, magnis, cinkas ir kreatinas tai pagrindiniai elementai reikalingi sukurti geros kokybės raumenų skaidulas. Praturtinus papildą l-argininu kūnui suteikiamas stimulas, kurio jam reikia gaminant raumenis, taip pat kaip tai vyksta vaikų organizme jiems pereinant į brendimą.

Kodėl kreatinas? Ar jo ir taip nėra maiste?

Nors kreatino nėra mūsų maiste, tačiau galima rasti labai mažus jo kiekius esančio augaluose, tačiau tai labai arti 0. Jautiena ir žvėriena turi daugiausiai kreatino. Jautiena turi apie 5 gramus kilograme. Atsižvelgiant į reikalingus kiekius, taip pat mėsos kainą ir kiekį tampa akivaizdu, kad tai nėra tinkamiausias šaltinis. Kreatinas turi būti naudojamas auginant raumenų masę.

FORMEXPLODE tai natūralus amino rūgščių šaltinis

Maisto papildas FORMEXPLODE savo sudėtyje turi jau minėtų amino rūgščių ir kitų pagalbinių medžiagų būtinų raumenų masės auginimui. Puikiai sudaryta formulė paskatina augimo hormono ir testosterono efektus. Tai padaro atsistatymo ir raumenų augimo procesus labiau pastebimus. FORMEXPLODE formulė sudėtyje turi:

 • BCAA –  tai populiariausia būtinųjų amino rūgščių forma, giriama dėl katabolinių efektų, veikia kaip pagalba atsistatymui. Kūnas pavargs lėčiau, o skaidulų atsistatymo procesas vyks kurkas greičiau, tai leis grįžti prie treniruočių greičiau. Reguliarus vartojimas užtikrins tinkamą anabolinių procesų veiklą ir efektyviai sustabdys raumenų nykimą. BCAA taip pat suteikia papildomos energijos. Jei sunaudojate visas glikogeno atsargas, šios amino rūgštys ateis į pagalbą. Tai atideda nuovargį vėlesniam laikui ir potencialiai padidina augimą.
 • L-Argininas – Pati svarbiausia  l-Arginino savybė tai, kad jis leidžia kreatino gamybą. Tai sudaro sąlygas sukaupti daugiau energijos raumenyse. Padidėjus azoto oksido gamybai suteikiamas „užsipumpavimo“ pojūtis. Tai nieko daugiau nei kūnas naudojantis maistines medžiagas ir mineralines druskas taip kaip turėtų. Visos jos yra kraujyje, todėl išsiplėtę venos padisina jėgą treniruočių metu.
 • L-Tyrozinas – baltymų dalis, o tiksliau – tai amino rūgštis. Tai pati svarbiausia sudėtinė dalis, kuri atsakinga už neirotransmiterių stimuliavimo procesą. Neurotransmiteriai yra atsakingi už dopamino ir noradrenalino gamybą. Šios dvi medžiagos suteikia kūnui stimulą, kurio jam reikia kai jis pradeda jaustis pavargęs, suteikia koncentracijos.
 • L-Karnitinas – dažnas jo naudojimas riebalų deginime asocijuojasi su svorio metimu. L-Karnitinas taip pat naudingas sumažinant mikro traumas atsirandančias raumenyse. Dėka šio efekto, L-Karnitinas esantis FORMEXPLODE sudėtyje pagreitina atisistatymą ir raumenų skaidulų atstatymą. Ląstelės lygmenyje L-Karnitinas padeda sumažinti riebalinio audinio, sudegina jo perteklių ir suteikia energijos fizinei veiklai.
 • Kreatinas – vienas iš keturių pagrindinių Formexplode ingredientų. Tai pats populiariausias baltymas su įrodytomis anabolinėmis savybėmis. Pagreitina raumenų augimą ir suteikia matomą rezultatą. Kartu veikdamas su amino rūgštimis tokiomis kaip BCAA jis ženkliai pagreitina atsistatymą tarp treniruočių.

Kaip Formexplode veikia

Kad visiškai išnaudoti Formexplode teikiamus privalumus, specialistai išskyrė tris papildo veikimo proceso fazes. Pirmoji fazė tai kūno valymas. Jis neutralizuoja vandens kaupimąsi kūne ir jį išvalo nuo toksinų, įeinant į antrąją fazę. Pats svarbiausias momentas: raumenų audinio augimas ir maksimalus riebalinio audinio sumažinimas suteikia daugiau energijos kasdieniam gyvenimui ir fiziniam aktyvumui.

Ypatingas amino rūgščių, kreatino, L-karnitino ir 26 kitų pagalbinių medžiagų rinkinys buvo sukurtas mokslininkų remiantis daugiamečiais tyrimais ir patirtimi. Iš visų naudojusių Formexplode papildą, dauguma pastebėjo rezultatus jau po 14 dienų nuo FORMEXPLODE vartojimo pradžios.

Reguliarus vartojimas, bent 4 savaites, leidžia padidinti raumenų ir raiščių atsparumą. Atsparumas traumoms padidėja. Atsiranda daugiau energijos treniruojantis ir pagerėjusi psichofizinė būklė padeda kovoti su nuovargiu.

Kam Formexplode yra tinkamas?

Produktas rekomenduojamas tiek norintiems numesti svorio tiek tiems kurie nori užsiauginti raumenų masės, taip pat ir profesionaliems sportininkams, bei paprastiems žmonėms, kurie nori greičiau pasiekti savo treniruočių tikslų.

Ar Formexplode turi kitų efektų?

 • Formexplode papildas taip pat pagerina erekcijos laiką ir intensyvumą
 • Sumažina prakaitavimą
 • Pagerina kūno atsistatymą. Pagerina biologinio laikrodžio veikimą, palengvina užmigimą ir atsibudimą.
 • Formexplode suteikia jums papildomos energijos. Reguliariai naudojant jis pakeičia kavą ar energetinius gėrimus.
 • L-Argininas esantis produkte turi teigiamą efektą plaukams, odai ir nagams.
 • Vitaminų rinkinys pagerina imuninę sistemą
 • Detoksikuoja kūną

DĖMESIO: Tik ribotą laiką, oficialus FORMEXPLODE papildo platintojas skelbia ypatingą pasiūlymą jums. 100% pinigų grąžinimo garantija jei vartojimas nesuteiks lauktų rezultatų.

Įsigykite FORMEXPLODE

Spauskite nuorodą ir gautike nemokmą pristatymą!

NEMOKAMAS PRISTATYMAS— SPAUSKITE ČIA

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *